Çarşamba , 10 Şubat 2016
Anasayfa / Etiket Arşivi: TOKİ

Etiket Arşivi: TOKİ

Koru Florya satış fiyatları

koru-florya

Koru Florya projesi 42 bin 545 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. 52 farklı tipte konutun yer aldığı projede daireler 3+1 ile 7+2 arası tasarlandı. 2014 yılının Haziran ayında teslimleri gerçekleştirilecek olan Koru Florya’da fiyatlar 1 milyon 150 bin liradan başlıyor. ... Devamını Oku »

TOKİ Tunceli Çemişgezek – Makro İnşaat

TOKi Tunceli Çemişgezek Konut, Ticaret Çemişgezeki, Köy Konağı ile Ada İçi ve Genel Altyapı İşi Makro İnşaat tarafından hayata geçirildi. TOKi Tunceli Çemişgezek konut uygulamasında 100 konut yer alıyor. Konut Projeleri TV   Devamını Oku »

TOKİ Bolu Kıbrıscık’ta 292 lira taksitle satılık daire

toki

TOKi Bolu Kıbrıscık Projesi kapsamında 31 adet Alt Gelir konutu; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile açık satışa sunulacak. TOKi Bolu Kıbrıscık projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube ... Devamını Oku »

TOKİ Bitlis-Beşminare 467 lira taksitle daire!

toki

TOKi Bitlis-Beşminare Toplu Konut Uygulaması kapsamında 89 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile açık satışa sunulacak. Proje kapsamında satışa açılmamış olan diğer konutlar da, bloklardaki doluluk oranı dikkate alınarak bloklar halinde satışa ... Devamını Oku »

TOKi Bursa İnegöl’de 100 adet konut açık satışta!

TOKi Bursa İnegöl Akhisar Mahallesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 100 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. TOKi Bursa İnegöl Akhisar Mahallesi Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası ... Devamını Oku »

TOKi Bolu Kıbrıscık’da 31 adet konut satışta!

TOKi Bolu Kıbrıscık Projesi kapsamında 31 adet Alt Gelir konutu; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. TOKi Bolu Kıbrıscık Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube ... Devamını Oku »