Cumartesi , 6 Şubat 2016
Anasayfa / Kalekent Beylikdüzü

Kalekent Beylikdüzü

Kalekent Beylikdüzü Satılık Daireler

RESİMLER

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı Kalekent Beylikdüzü projesine imza atıyor.

Toplamda 100 bin metrekare bir alan üzerinde 250 milyon dolar yatırımla 2 etaptan oluşacak Kalekent Beylikdüzü, 1471 daire ve 32 mağaza yer alacak.

Kalekent Beylikdüzü satılık daire fiyatları

Kalekent Beylikdüzü daire fiyatları lansman aşamasında minimum 106 bin lira, maksimum ise 565 bin lira olarak belirlendi.

1+0’dan 4+1’e toplamda 25 farklı daire seçeneği sunulan Kalekent Beylikdüzü’nde, bloklar 8 kattan oluşuyor ve blokların arasındaki mesafeler de 15 metreden 200 metreye kadar değişkenlik gösteriyor.

Blokların giriş katları bahçe teraslı dairelerden oluşurken, üst katlardaki dairelerde ise balkonlu veya balkonsuz seçenekler mevcut. Dairelerdeki mutfaklarda ankastre fırın, davlumbaz, ocak, fırın ve bulaşık makinesi, montajı yapılmış olarak sunulacak.

Tüm dairelerin salonlarında klima kurulumu gerçekleştirilecek.

Kalekent Beylikdüzü projesinde bloklarda biri yük asansörü olmak üzere 2 asansör bulunacak. Otoparklardan, asansörle direkt dairelere çıkış imkanı olacak.

Site içerisinde su kesintisi gibi durumlarda tüm dairelerdeki su ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede su deposu, elektrik kesintileri için ortak alan ve daire içlerini besleyebilecek kapasitede jeneratör bulunacak.

Kalekent Beylikdüzü sosyal olanaklar

Beylikdüzü konut projeleri arasında yer alan projede özel tasarlanmış 73 bin metrekarelik peyzaj içerisinde 2 adet 480 metrekare yetişkin ve 2 adet çocuk yüzme havuzu, havuzlarda 2 adet su kaydırağı, fitness salonları, nilüfer bahçeleri, güneşlenme ve dinlenme terasları, kameriye pergola, yapay su adaları, su basamakları, yürüyüş ve bisiklet parkurları mevcut olacak.

Kendinizi özel hissetmeniz için ise Kalekent Beylikdüzü projesinde peyzajın dışında hazırlanmış olan sosyal işletme içerisinde de Açık ve Kapalı yarı olimpik yüzme havuzları, basketbol sahası, tenis kortu, fitness center, Türk hamamı, masaj, sauna, kreş ve 500 kişilik restaurantı ile site sakinlerine de hizmet verecek bir sosyal işletme düşünülüyor.

Hafriyat işlemlerinin başladığı Kalekent Beylikdüzü 2015 yılında her şeyiyle tamamlayarak sahiplerine teslim edilecek.

 

Aydın Yılmaz / Konut Projeleri TV

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>